bence…

hayata dair herşey…

Kadın programları

Posted by bence Eylül 2, 2006

Bekir Hazar: (Yeni Şafak)
Kadın programlarındaki kişiler işe gider gibi programa gidiyor. Böyle bir meslek doğdu. “Ne iş yaparsın, kadın programı konuğum.” Parlayan kadın grupları, futbolcu gibi kanaldan kanala transfer oluyor, ekipleriyle pazarlık masasına oturuyor. Geçen gün bir kadına, Lerzan Mutlu’nun programından günlük bin YTL teklif edilmiş, gitmemiş. Şu anda kahraman gibi şöhretin tozpembeliğini yaşıyorlar. Reyting adına inanılmaz bir kadın sömürüsü var. Buralara katılan erkekler ise dövülecek konu mankenleri.

Cengiz Semercioğlu: (Hürriyet Gazetesi)
Televizyonlar bu seyirciler için ajanslara 15-20 YTL para ödüyor. Mesela ajans, Sultanbeyli’da oturan bir kadına, “50 kadın getir sana şu kadar para” diyor. Grup başlarındaki kadınlar kendilerine verilen paraları seyirciye dağıtmadığı gibi getirdikleri seyircilerden el altından para alıyor.

Burhan Ayeri: (Akşam Gazetesi)
Bunlar gelir düzeyi düşük kişiler. Dövüşmenin şöhret getirdiği bu meslekte para alıyor, cazgırlaşıyorlar. Uyduruk aşklarla enayi avına çıkanlara alet oluyorlar. Erkekler kahvede otururlarken kadınlar televizyonlarda oturuyor. Ben bunlara artık mantıklı bir şey söyleyemiyorum. Söylersem hakarete girecek. Bu kadınlar hiç çamaşır, bulaşık yıkamıyor mu? Çocukları yok mu?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: